Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Bestuur

Bestuur

 

Functie Naam Telefoonnummer Emailadres
Voorzitter Rob van Gils 06 11 20 14 22 voorzitter@dvv09.nl
Secretaris Dewi van Loon 06 45 41 46 41 secretaris@dvv09.nl
Penningmeester Wim Groenendijk 06 30 16 22 88 penningmeester@dvv09.nl
Jeugdzaken Dave van der Stel 06 20 01 12 30 jeugdzaken@dvv09.nl
Senioren, Social media en sponsoring Johnny Breur 06 50 73 08 41 senioren@dvv09.nl
Wedstrijdsecretaris Senioren Philip Lieshout 06 40 04 17 68 wedstrijdsecretarissenioren@dvv09.nl
Onderhoud Arnoud van Dijk 06 52 38 63 35 onderhoud@dvv09.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!